czwartek, 15 października 2015

Zarządzanie energią

Specjalistka ds. Niemożliwych lub Beznadziejnych Alma wylądowała dziś na prezentacji narzędzia służącego do zarządzania procesami oraz przepływem pracy.

Poza uważnym śledzeniem zalet i funkcjonalności prezentowanego narzędzia systemowego zalecanego dla przedsiębiorstwa zarządzanego przez jej Chlebodawców oraz pułk ich Oficerów w głowie Almy przebiegała dogłębna analiza potencjału niezbędnego jej do zrealizowania swojego marzenia. 

W projektowanym przez nią skrzętnie procesie zarządzania własną energią przesuwały się priorytety, a nowe pomysły na oszczędności oraz pozyskiwanie dodatkowych środków finansowych na podróż strzelały niczym błyskawicę podczas burzy mózgu.

W weekend powstanie całościowa mapa dla tego marzenia.

Nie przypadkiem na tę prezentację trafiła w dniu Nauczyciela. Po to, by siedząc teraz po drugiej stronie lustra niż 10 lat temu mogła docenić rozwój kompetencji. Czuje się wdzięczna swoim dotychczasowym nauczycielom (przedszkolnym, szkolnym, itd.) za pokazanie jej narzędzi coachingowych....i liczne praktyki z Green Coachem w ramach Akademii Jogi i Coachingu.

Chciałaby, by Wielka Mistrzyni niektórych współpracowników w korporacji nauczyła zarządzać odpowiednio energią i czasem...a zwłaszcza aktywnie słuchać podczas spotkań...trwałyby one zdecydowanie krócej. A także, by pomogła im znaleźć przekonanie wewnętrzne, że cały potencjał do realizacji stawianych im celów sami w sobie noszą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz