środa, 14 października 2015

Drogą do marzeń

Drogą do realizacji swojego kolejnego marzenia podąża znów kapłanka naszej krainy. 
Spełniać je będzie wraz z Ganfalfem Łysym, z którym planowali to zrobić wspólnie z dawna, Wielkim Srebrzystym Alpinistą oraz swoją Partnerka z drugiego końca liny.
Atak szczytowy na Kamiennego Strażnika zaplanowany na drugą połowę stycznia 2016 Alma postanowiła wesprzeć słuchając głosu serca.
Nie bez znaczenia w tym przypadku pozostaje potęga wizualizacji...na wrotach krainy....choć głos serca zawył znacznie głośniej z zupełnie innego zakątka świata.
Jak doskonale wiecie serce z rozumem w kluczowych kwestiach dość rzadko chadza za rękę...tak więc decyzję tę podjęła zupełnie do tego nie przygotowana pod kątem organizacyjnym.
Jednak otaczający ją życzliwi ludzie wsparli swą pozytywną energią jej plan:
- Papa o obiecał dobrze zająć się wtedy Pepe i nie zmienić go w tym czasie w tucznika
-Dyrekcja w korpo i Pan Prezes Wszechwiedzący przystali na odpowiednią liczbę dni urlopu początkiem roku
-współpracownicy najbliżsi zdeklarowali, że ogarną jej obowiązki wtedy
- Naczelny Inspektor Bezpieczeństwa zaczął się martwić i natychmiast odsił na ścianę jej dziedzictwo- czekany Papy Sherpy starsze niźli Alma (by ich przypadkiem nie zabrała na tę wysokość)
- Kumari wykrzyknęła w trosce "Ciebie pojebało do reszty" i postanowiła o formę fizyczną tej nędznej kreatury zadbać. Przyrzekła towarzyszyć Almie w części treningów...w wybieganiu pod okoliczne pagórki, jodze...a ponieważ plan mistrzyni Akademii Jogi i Coachingu zakłada wytrenowanie Almy na miarę kondycji godnej Rocky'ego Balboa, Kumari nie zamierza odpuszczać nawet w deszczu i wietrze...i urabia kapłankę do CrosFit. Wizja, którą maluje Almy wyobraźnia napawa ją samą przerażeniem -  Rocky bez jaj w wymiarze 152 cm wzrostu.
- Pepe nie odpuści jej ani jednego długiego dog trekkingu w żadnych warunkach atmosferycznych. W ten sposób zahartuje ten póki co filigranowy organizmus.

Na start joga z Surowa Katka...jutro.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz