sobota, 31 stycznia 2015

Autoimmunita

Na chwilę ... dosłownie na chwilunię ... Alma odetchnęła po krucjacie. 

Zaraz po tym wybuchła złość wywołana przez absurdy wychowawcze Papy Zielarza oraz awanturę wywołaną przez jej przyrodnią Siostrzyczkę. Nie ugryzła się w język tym razem...wyłożyła Papie swoje stanowisko w tej sprawie ... szczere do bólu i okraszone adekwatną porcją złości. Zadowolona ze swojej reakcji oraz sposobu w jaki ją wyraziła ... bez bólu gardła... poddała swój organizmus badaniu w nowoczesnym ośrodku naturoterapii holistycznej, medycyny informacyjnej i detoksykacyjnej.

Wskazania diagnostki zszokowały gotową usłyszeć wszystko Almę.

Autoimmunita czyli autoagresja organizmu polegająca na tym, że układ odpornościowy Almy wytwarza przeciwciała, które atakują komórki własnego organizmu, niszczą je, wytwarzając przewlekły stan zapalny, mogący doprowadzić do całkowitego zniszczenia zaatakowanego organu lub innej części organizmu.

Ta informacja spotęgowana listą chorób autoimmunologicznych wbiła Almę Vagabundę w fotel.


Stwierdzona u niej włosogłówka - pasożyt, który rok temu męczył Pepe i podejrzenie Helikobaktera to pryszcz. Na szczęście nie przywiozła sobie z egzotycznych voyage'y żadnych pasażerów na gapę. Wojna pasożytom wypowiedziana ... one prowadzą do wielu poważnych schorzeń jak np. Astma czy deprecja czy nerwica...a niektóre mogą wywoływać nadpobudliwość, rozdrażnienie i wybuchy agresji. Dziś Alma edukuję się w metodach walki z robalami i bakteriami oraz zbroi ... będzie walczyć metodami naturalnymi , a Pepe Optivetem - dla niego też nastał akurat na to czas.


W dzbanuszku pierwszy sprzymierzeniec ...piołun.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz