wtorek, 24 listopada 2015

Naturalny przepływZawiść jest tą ciemną stroną natury ludzkiej, którą każdy z nas w sobie nosi. Bez wyjątków. Nie przemawia ona przez nasze czyny  i słowa wyłącznie, gdy jesteśmy szczęśliwi, spełnieni oraz pozostajemy z kontakcie z wdzięcznością. Czasem wystarczy być spełnionym w jednej sferze życia, by nią na innych nie zionąć. Innym razem wystarczy docenić to do czego się już doszło i potrafić spojrzeć wstecz w poszukiwaniu ludzi, którzy zupełnie bezinteresownie podzielili się z nami czymś (choćby i trudnym) dokładnie wtedy, gdy nasza droga wiodła przez ciemny i niebezpieczny las lub dolinę cieni.

Przy odrobinie szczęścia, ciężkiej pracy, poświęceniu i mnóstwie włożonej w każdy maleńki krok i detal miłości, pasji oraz wiary po pewnym czasie można wymienić się znacznie piękniejszym doświadczeniem życiowym.

Ty, przez której dłonie płynie pierwotny przekaz Matki Natury, Ty która nocami pląsasz wokół pieca, Ty która snujesz piękne szkliwo z całej Duszy dziękuję Ci za szczerą wymianę energii Ziemi i Wszechświata oraz wsparcie kiedyś i dziś.


Energia zawsze wraca :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz