niedziela, 16 sierpnia 2015

Pigment

Alma w drodze do Castoramy wymienić pigment, który dobrał nam doradca klienta. Wszak czarnego pigmentu oboje mamy aż nadstan ... w fizjonomii i jak twierdzą niektórzy także w charakterkach ;-)
Pepe w przepokoju... kontempluje swoje szalone arcydzieła i duma przy tym nad wkładem własnym w projekt betonowania... jakie efekty specjalne chodzą mu po głowie ... kto wie.
Mam jednak nieodparte wrażenie, że jakoś się dogadamy co do realizacji i oboje będziemy zadowoleni.
Ekipa najbardziej wprawionych i cierpliwych tynkarzy zamówiona na popołudnie. Pozostali niezawodni ochotnicy kompletują niezbędne narzędzia pracy.
Ps. Próba, którą zaleca producent oraz doradca w markecie wypadła nader pomyślnie. Coprawda, Alma przeprowadziła eksperyment w zgoła innej materii (efekt końcowy betonu dekoracyjnego będzie spontaniczny ...nie ma weny na tego typu testy). Nie taki diabeł straszny jakim go malują- poproszenie o pomoc okazało się dość łatwe, a wolontariuszy mnóstwo. Zapowiada sie 100% frekwencja przy pacy i walku. Oby każdy chętny znalazł sobie swój kawałek ściany w naszym hallu, by móc się na nim artystycznie wyżyć ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz