niedziela, 5 kwietnia 2015

Zaległości


Po każdym dobrze spożytkowanym urlopie Alma wraca do codziennych obowiązków natychmiast...czasami wprost z podróży. Tym razem jednak postanowiła, że przez 5 dni po powrocie pozostanie z dala od pracy biurowej i nie tylko i będzie włóczyć się po okolicy       z Pepe.

A ponieważ urlop z przyjaciółmi w ogrodzie Altantyku spędziła doskonale...dosłownie odrywając się od spraw przyziemnych, przewrotny los zafundował jej niespodziankę tuż po powrocie.

Po sielskich dniach, które Pepe spędził w zaprzyjaźnionym ogrodzie w wilczej osadzie, nastąpił u niego regres...absolutny powrót do całej gamy negatywnych zachowań...zupełnie jakby przypomniało mu się jego poprzednie, tajemnicze życie. 

Zaś w krainie Wagabundów konieczna była demolka łazienki celem usunięcia usterki. Ostatnie dni urlopu upłynęły nam zatem na burzeniu, odkuwaniu, asystowaniu przy drylowaniu, świdrowaniu, kafelkowaniu, fugowaniu, silikonowaniu. 

W czasie demolki Alma i Pepe waletowali w domu nieobecnej w kraju Mammy Mia. Wtedy to właśnie oboje bardzo odczuli, że nie jest on już ich miejscem i nie ma tam dla nich powrotu. Pokój Almy stał się wymarzoną sypialnią Mammy, a Pepe nie mógł nigdzie znaleźć sobie miejsca na dłużej. Alma robiła, wiec wszystko co w jej mocy, by czym prędzej mogli na powrót sypiać u siebie.

Ogromnym poświęceniem czasu oraz sił rodziny i przyjaciół po tygodniu i wielkim odkurzaniu  Alma i Pepe wrócili do siebie. Wraz z powrotem do krainy rozpoczęła się od początku droga do siebie...zarówno dla Pepe...jak i dla Almy, która po głębokim wakacyjnym resecie i terapii wstrząsowej musiała wrócić również do poważnych prac nad sobą.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz