niedziela, 13 grudnia 2015

Osobista baśń

Dziś w malutkiej krakowskiej jaskini w kręgu dzieci, kobiet i mężczyzn przy akompaniamencie etnicznych instrumentów baśniarka Magda wraz z Nimką poprowadziły Almę na spotkanie z jej istotą mocy, która towarzyszy jej we śnie odkąd tylko pamięta. Gdy zgromadzeni nieopodal wawelskiego czakramu gotowi przejść do krainy baśni ludzie trzymali się za ręce i cichutko wspólnie śpiewali za Nimką pieśń wielorybów, a ich serca szumiały niczym morze otwierając się na mądrość ludów ziemi ...do Almy przyszedł jej przyjaciel .... doskonale go rozpoznała...ze wzruszenia i szczęścia po jej policzku potoczyło się kilka łez.Wraz z dystyngowanym Białym Jednorożcem, który we snach zawsze przechadzał się w pagórzastym krajobrazie i poświecie, a teraz po raz pierwszy pozwolił się do siebie zbliżyć, Alma przybyła po Czarną Bestię ...a ta ze szczęścia brykała jak mały źrebak.


Z otwartymi sercami leżą przytuleni do siebie w salonie ... zmęczeni...pozytywnie zmęczeni...a baśń pracuje ... jej osobliwość polega na tym...że sama wybiera ten obszar, w którym jest nam w danej chwili potrzebna praca. Pomaga otworzyć niedostępne do tej pory rewiry naszej świadomości, oczyszcza te zakamarki, które potrzebują oczyszczenia, wskazuje ścieżki właściwe, mądrze prowadzi do dalszego rozwoju. Wystarczy tylko jej się oddać...zadawać pytania i słuchać odpowiedzi.

Alma cieszy się niezmiernie i wdzięczna jest bardzo, za to, że tym razem do Wrót Świata Baśni Ludów Ziemi mogła przyprowadzić wrażliwe osoby. Dziękuję Wam za zaufanie. Dajcie przestrzeń i czas Waszym Baśniom i zadbajcie o siebie teraz szczególnie. 

Pięknej Wędrówki... ruszajcie :)

Alma

Ps. To niesamowite uczucie móc się tak osobistą przestrzeń dzielić.

http://basnieludowziemi.wix.com/basnieludowziemi#!landscapes/ck0qBrak komentarzy:

Prześlij komentarz