środa, 28 października 2015

Ceremonia marzeń

Życie jest nieustanną podróżą ... przez świat, pomiędzy ludzi, w głąb siebie. 
Niezależnie od tego w jakich okolicznościach i jakim sposobem się przemieszczamy, nasze ścieżki się przecinają ze ścieżkami innych istot, by coś przez nami odkryć, czegoś doświadczyć, czegoś nauczyć, coś stworzyć, itd.


Dzieje się tak na skutek naturalnego przepływu energii we Wszechświecie oraz odwiecznego Prawa Przyciągania.

Do pewnych spotkań potrzeba nam dojrzeć...czasem długo...czasem nawet 20 lat i żadne nasze działania czy chciejstwa nie są w stanie ich przyspieszyć. Gdy jesteśmy na nie gotowi i prowadzi nas serce cały Wszechświat oraz okoliczności przyrody za tym podążają.

...

Zmierzając na to spotkanie z Nieznajomym Alma czuła niesamowity wewnętrzny spokój. Coś wewnątrz dawało jej pewność, że może temu Człowiekowi absolutnie zaufać. Nie spodziewała się jednak zamykając za sobą drzwi Atelier Las, że zazna kontaktu z Prastarą Prawdą i Pięknem.

...

Wystarczyło zaledwie kilkanaście wymienionych zdań na temat idei ... a przede wszystkim informacji wymienionych na poziomie podświadomym, mnóstwo otwartości i pozytywnej energii ... 3 godziny relaksacji i medytacji ... by obdarzony niesamowitym talentem i intuicją Mistrz tej intymnej ceremonii wyciągnął spod skóry Almy jej życiową misję i prawdę. Siłę wewnętrzną w postaci energii skupionej w ciele człowieka, Świętej  Drogi, która należy przebyć by do tej pierwotnej mądrości dotrzeć.

...

Dziś Alma czuję się gotowa, by kontynuować podróż wgłąb siebie na zupełnie innym poziomie ... z "nową" jakością i by przygotować się do niesienia jej dalej  ... innym ludziom będącym w potrzebie. 

...

Wszechświatowi jest całą Duszą wdzięczna za przychylność w postaci pokierowania dróg dwóch podróżników w odpowiednią czasoprzestrzeń; Piotrowi Szotowi za to, że robi to co kocha i niesie przez świat mądrze Harmonię, Miłość i Światło; sobie za gotowość, otwartość, pokorę i kawał ciężkiej roboty w swojej osobistej życiowej podróży i konsekwencję w realizacji swoich prawdziwych marzeń.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz